Jednoduchý způsob jak mluvit s kýmkoliv o čemkoliv snadno a bez stresu.

5 kroků k novým obchodním partnerům,
k novým přátelstvím a vztahům,
které  obohatí váš život

Nezáleží na tom, z jakého důvodu se chcete naučit seznamovat nebo lépe komunikovat. Někteří si přejí systematicky rozšiřovat svojí sféru vlivu pro své obchodní aktivity. Jiní hledají nové přátele nebo touží najít svého životního partnera. Principy, na kterých jsem založila Školu seznamování, jsou pro každého.

Zadejte svůj email, na který vám během 15 minut zašlu postupně 5 videí, pracovní sešity a další bonusy, které vám pomohou na cestě komunikace a seznamování.

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí služby SmartEmailing

Použijte emailovou adresu, kterou pravidelně kontrolujete. Vaše údaje jsou v bezpečí.

Díky tomuto e-Booku se naučíte přirozeně seznamovat, vést konverzaci a lépe komunikovat. Získáte dovednosti, které zvýší vaši společenskou přitažlivost.

Olga Strnadová

Nastavení myšlení

Společně se podíváme na to, jak nastavit vaše myšlení, aby aktivní seznamování pro vás bylo opravdovou zábavou. Z vlastní zkušenosti vím, že začátky nejsou jednoduché. S tímto e-Bookem to zvládne dobře a rychle každý.

Lépe poznáte sebe a získate zdravé sebevědomí

Pomohu vám najít cestu ke svému zdravému sebevědomí. Pro dobrou komunikaci je důležité být sám sebou. Získáte schopnost snadné konverzace, která v srdcích Vašich přátel zanechá pozitivní otisk.

Kde lidé dělají chyby a jak se jich zbavit?

Odhalíme společně některé chyby při seznamování, ukážeme si jak je překonat.

Kde a jak se seznamovat?

Někteří mají dost příležitostí v každodenním životě, ale neuvědomují si to. Jiní potřebují najít cestu na ta správná místa, kde pro svůj záměr najdou vhodné přátele nebo partnery.

Jak vám jde konverzovat a seznamovat se?

Své dovednosti můžete otestovat. Zjistit jak na tom doopravdy jste. Co zlepšit, co se ještě naučit...?

motylCo vám přinese tento e-Book?

Naučíte se, jak s kýmkoliv navázat rozhovor, oživit a rozproudit skomírající konverzaci, elegantně přecházet k novým tématům.

eBook-2.0-450px-1
Na společenských událostech se budete cítit skvěle a získáte si oblibu a respekt vašeho okolí. Zvládnete rychle a s lehkostí navazovat obchodní přátelství, zdvořile odejít a zanechat po sobě pozitivní stopu v myslích a především srdcích lidí, se kterými jste se setkali.

Jak na to?

Začněte hned.

Vydáme se spolu na cestu lepších a nových vztahů.

Stačí kliknout a e-Book si zdarma stáhnout.

Olga Strnadová